Otwarta grupa zakupowa energii elektrycznej

Zarządcy Nieruchomości (przeszło 120 Spółdzielni Mieszkaniowych, TBSów i prywatnych firm zarządzających nieruchomościami z terenu całego kraju) skonsolidowało siły i powołało otwartą GRUPĘ ZAKUPOWĄ energii elektrycznej. Mamy najlepszą cenę i zapraszamy wszystkich do BEZPLATNEGO przystąpienia do naszej wspólnej Grupy Zakupowej. Dzięki wspólnym działaniom mamy tanią energię elektryczną.

Na chwilę obecną jest to cena 226 zł/MWh na rok 2016 i 2017. Jest to oczywiście cena gwarantowana w trakcie trwania umowy. Nie ma żadnych dodatkowych opłat handlowych. To olbrzymi sukces Grupy Zakupowej Energii Elektrycznej. Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO przystąpienia do naszej Grupy Zakupowej przez zainteresowanych zarządców nieruchomości. Dzięki temu pozyskacie Państwo atrakcyjną cenę energii elektrycznej, którą udało nam się uzyskać. Sprawdźcie Państwo sami ceny energii na swoich fakturach, a przekonacie się, że warto przystąpić do naszej wspólnej i otwartej Grupy Zakupowej Zarządców Nieruchomości. Przystąpienia do Grupy Zakupowej.

 

Uwaga: deklaracja jest deklaracją fakultatywną i absolutnie nie obliguje Przystępującego do zawarcia umowy na dostawę energii elektrycznej. 

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy, celem uzyskania deklaracji.

 

Deklaracja przystąpienia  - plik do pobrania

Polub nas